Backstage Pass

Cykl: The Backstage Pass Rock Star Romance (tom 1)
Wydawnictwo: Bristlecone Books
angielski
bookish

Kerri is dead-set on setting her best friend up. But Sasha is not interested, especially when she finds out the guy in question is a lead singer in a band. She has one rule for her dating life and that is no musicians. She knows relationships with them can only end badly. Jesse is persistent in getting Sasha’s attention, always being charming, genuine and there for her to lean on –...

Jesse is persistent in getting Sasha’s attention, always being charming, genuine and there for her to lean on – emotionally and physically after she breaks her foot. Sasha isn’t sure she can continue to deflect his advances, and isn’t sure she wants to.

Kitmia | 2018-12-23
Przeczytana: 23 grudnia 2018

Najbardziej zaskakuje mnie to, jak szybko bohaterowie się w sobie zakochują. Mniej niż tydzien? Poważnie? Totalnie mnie to nie przekonuje. Do tego dochodzi bardzo powierzchowny opis akcji, zero wnikliwych analiz uczuciowych. Strasznie przesłodzona i naładowana pięknymi, złymi chłopcami, którzy aż błagają o atencję głównej bohaterki. Sama książka jest tak krótka, ze bardziej wyglada na jakieś opowiadanie nadpalonej 12latki niż na fajny romans. Nie polecam.

Kasia_o2 | 2017-08-26
Przeczytana: 26 sierpnia 2017

Książka bardzo fajna, łatwa i przyjemna. Jessie jest jak rycerz na białym koniu, troskliwy i opiekuńczy choć mógł się zachowywać jak gwiazda rocka. Sasha zawiodła się na jednym takim chociaż myślałam że chodziło o jakiegoś ex tym draniem okazał się ojciec. Bardzo długo opierała się i nie chciała pogodzić z uczuciami. W końcu poddała się i dobrze bo Jessie nie jest zwykłym facetem prócz tego że jest gorący to do tego dżentelmen. Szkoda mi Axla wydawał się w porządku facetem, mam nadzieje że coś między nim a Kerri wypali. Ta jest wariatką w jak najbardziej pozytywnym znaczeniu 😃.

Zuza | 2016-01-03

lekka, bez żadnych szczególnych sytuacji i problemów. Nie porwała mnie tak jak powinna. Ale duży plus za okładkę ;)

k_a_s_i_a | 2015-10-05
Przeczytana: 05 października 2015

Świetna książka. Dość dużo w niej humoru. Jessie zabawny, czarujący, utalentowany i oczywiście przystojny. Jak tu się takiemu oprzeć? Sasha próbowała i trzeba jej przyznać, że była dość wytrwała. Zakończenie zaskakujące. Nie mogę doczekać się kolejnej części.

bookish | 2015-09-28
Przeczytana: 28 września 2015

Książa o początkującej gwieździe rocka, tylko ten bóg jest inny od wszystkich, niby gra rolę pewnego siebie dupka, a okazuje się dobrym chłopcem, chodzi mi o tą troskliwość, jaką okazuje bohaterce. Ona oczywiście grzeczna dziewczynka, nienawidzi muzyków, ale do naszego bohatera się przekonuje. A to wszystko przez jej ojca. Zaskakujące? Nie sądzę, ale ma coś w sobie, czyta się przyjemnie.

bookish | 2015-09-28
Przeczytana: 28 września 2015