Ojciec Pio. Przyślij mi swojego Anioła Stróża

Wydawnictwo: Archidiecezjalne Wydawnictwo Łódzkie
" Send me your Guardian Angel" Padre Pio
religia
dedwa

Alessio Parente OFM Cap. w książce Przyślij mi swojego Anioła Stróża przedstawia, jak Ojciec Pio daje świadectwo o "niemodnej" dziś prawdzie, że każdy z nas żyje w obecności swego Niebiańskiego Towarzysza, do którego on nieustannie się zwracał, a który - jak powiedział Ojciec Pio - "nie opuszcza nas nawet wtedy, gdy napawamy wstrętem Pana Boga". Święty Ojciec Pio ukazuje nam w ten sposób zupełnie nowy świat, którego nie można wydedukować, lecz można go doświadczyć, choć jest on dostępny tylko ludziom wiary.

źródło opisu: Archidecejzjalne Wydawnictwo Łódzkie 2002

źródło okładki: Archidecejzjalne Wydawnictwo Łódzkie 2002

Paulina | 2018-06-28
Na półkach: Przeczytane, Ulubione, Posiadam, 2018
Przeczytana: 26 czerwca 2018

Niewielka książeczka, która opisuje piękną relację Ojca Pio z aniołem.
Historia, która wzrusza, w oku nieraz zakręciła mi się łezka.
Nie potrafię powiedzieć więcej... . To jest zbyt piękna książka, każdy sam powinien ją przeczytać i ocenić w swoim sercu.
Przeczytajcie!

Beata | 2016-05-02
Na półkach: Przeczytane, Wiara

Piękne historie o anielskich interwencjach. Polecam wszystkim, na pewno pomogą lepiej zaprzyjaźnić sie ze swoim Aniołem Stróżem :)