Polskie prawo wyznaniowe

Wydawnictwo: LexisNexis
popularnonaukowa
Savoir-vivre

Jest to opracowanie ukazujące stan obecnej regulacji prawnej między państwem a Kościołem katolickim i innymi związkami wyznaniowymi w Polsce - ze szczególnym uwzględnieniem sytuacji zaistniałej w następstwie wejścia Polski do Unii Europejskiej. Jest to podręcznik przeznaczony dla studentów wydziałów prawa, administracji, prawa kanonicznego, i teologii; może być przydatny również pracownikom administracji kościelnej i wszystkim zainteresowanym współczesną problematyką stosunków między państwem a kościołem.

źródło opisu: Wydawnictwo Prawnicze LexisNexis 2006

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!