Dyskusje o książce Salomon – kot, który leczył dusze

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Znajdź książkę
 200 dni Napoleona. Od Pułtuska do Tylży 1806–1807 200 dni Napoleona. Od Pułtuska do Tylży 1806–1807    Anatomia chwały. Napoleon i jego Gwardia. Studium dowodzenia Anatomia chwały. Napoleon i jego Gwardia. Studium dowodzenia
23 godz. temu
32 pytania, czy będziesz umiał na nie odpowiedzieć?
Siedem :) 1. Czy miło wspominasz podstawówkę?Byłam w dwóch (rodzice stwierdzili, że w połowie powinnam zmienić, czemu? Do tej pory nie wiem :p) i obie miło wspominam 2. Masz/miałeś_aś jakieś zwierzęta domowe? Jeśli tak, to jakie?Mam 2 kotki. 3. Ulubiony i znienawidzony przedmiot szkolny?Matematyka i fizyka4. Jakie masz zainteresowania?Książki, rower i opalanie5. Gdzie...
42 tyg. temu
Poleć książkę
 Mroki Mroki Co polecisz osobie, która się wszystkiego boi?
2 lata temu
Czytamy w weekend
Na weekend  Ene, due, śmierć Ene, due, śmierć oraz  Nieodgadniona Nieodgadniona. W najbliższym czasie mam zamiar zmierzyć się z  Księgi Jakubowe Księgi Jakubowe
4 lata temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (LISTOPAD2019)
Rozważna i romantyczna jest w tym wydaniu z obwolutą czy bez? i czy jeszcze aktualne?
4 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (Luty 2019)
Wypożyczone :  Aberrations. Bestia się budzi Aberrations. Bestia się budzi Nowa książka autora cyklu Stracharz. Jestem ciekawy tego co dostanę i liczę na przyjemną lekturę :).  Księga Luster Księga Luster
5 lata temu
Pokazuje 6 z 11