Twoje nowe dziecko po 12 miesiącach eksploatacji. Poradnik Użytkownika

Wydawnictwo: Stapis
hobby

Niniejszy podręcznik uzupełniający dla doświadczonych użytkowników & Nowych Dzieci& jest wyczerpującym przewodnikiem po głównych procedurach konserwacyjnych i naprawczych Nowego Dziecka, kiedy kończy ono pierwszy okres eksploatacji (12 miesięcy lub 2000 zmian pieluch). Dodatkowo załączamy liczne i pożyteczne wskazówki opisujące nowe, zaawansowane funkcje i tryby pracy starszych Nowych Dzieci, dostępne teraz doświadczonym właścicielom i użytkownikom.

książek: 1945
Leontyna | 2011-10-08