Smak świąt

Wydawnictwo: Otwarte
Aleksandra

"To książka na święta, ale nie tylko. Opowiadam o tym, jak oswoić i zaczarować zimę. Co zrobić, aby ten trudny czas uczynić miłym, dobrym i pięknym. Dzielę się tutaj nie tylko przepisami, ale również pomysłami na ocieplenie i upiększenie domu. Podaję proste, naturalne sposoby na zdrowie i urodę w czasie zimy. Podpowiadam, jak samemu przygotować oryginalne, zdrowe i smakowite...

"To książka na święta, ale nie tylko.

Dzielę się tutaj nie tylko przepisami, ale również pomysłami na ocieplenie i upiększenie domu. Podaję proste, naturalne sposoby na zdrowie i urodę w czasie zimy. Podpowiadam, jak samemu przygotować oryginalne, zdrowe i smakowite prezenty.

Podaję dużo przepisów na świąteczne ciastka, ale również na potrawy, które cieszą przez całą zimę.

Z całą pewnością jest to książka, do której będziemy wracały.

Ciepło pozdrawiam!"

Agnieszka Maciąg

źródło opisu: http://www.empik.com/smak-swiat-maciag-agnieszka,p1113074834,ksiazka-p

źródło okładki: http://otwarte.eu/book/smak-swiat

Miss_Bovary | 2015-11-04
Przeczytana: 04 listopada 2015

Kiedy przypadkiem trafiłam na zapowiedź tej książki, już wiedziałam, że jesienne i zimowe wieczory spędzę z Agnieszką Maciąg:) Nie jestem w stanie odmówić sobie przyjemności posiadania, czytania, oglądania i głaskania (tak, tak - głaskania) książek p. Agnieszki...

Po raz kolejny się nie rozczarowałam i to pod każdym względem.

Jak zwykle, książka jest przepięknie wydana - cudowna okładka, zdjęcia autorstwa Agnieszki i jej męża, nawet czcionka i układ tekstów - wszystko jest po prostu perfekcyjnie przemyślane i skomponowane tak, by dać czytelnikowi jeszcze większą radość i przyjemność z lektury lub choćby zwykłego przeglądania. Nawet światełka na okładce naprawdę błyszczą, a podpis p. Agnieszki na odwrocie wygląda jakby został przed chwilą skreślony i jeszcze nie wysechł - niby to tylko szczegóły, ale podoba mi się to, że Autorka zadbała nawet o takie detale.

Treściowo, jak zawsze w przypadku książek Agnieszki, jest to trochę przepiśnik, a trochę gawęda - opowieść o życiu,...

kultur-alnie | 2016-01-08
Przeczytana: 28 grudnia 2015

Uwielbiam książki Agnieszki Maciąg i najczęściej korzystam z jej przepisów. Te książki to opowieści o ciele i duszy. O tym, żeby być dobrym dla siebie codziennie. Pięknie wydane.

ania33 | 2015-11-02
Przeczytana: 02 listopada 2015

Uwielbiam blog I ksiazki pani Agnieszki.Z wielka przyjemnoscia siegnelam po nowa ksiazke Smak Swiat.Bardzo cieple opisy,mnostwo dobrych rad,swietne przepisy.Ksiazka jest pieknie wydana,goraco polecam

buziaczek197 | 2016-01-01
Przeczytana: styczeń 2016

Super książka, pięknie wydana z cudownymi zdjęciami i wszystkim czego zapragniemy :) Mamy tutaj przepisy, ale również fajne porady na temat świec i olejków aromatycznych naturalnych. Dużo dowiecie się na temat wianka adwentowego, zdrowych potraw, przygotowania domu na święta, przypraw, herbat itp. Panią Agnieszkę poznałam osobiście i na prawdę warto poświęcić każde pieniądze żeby kupić jej książki i każdy czas, żeby je przeczytać. Jest to bardzo fajna kobieta, która akurat dzięki tej książce sprawiła, że poczuliśmy magię świąt dosłownie na każdej stronie tej książki. I jest to taka książka po którą sięgnięcie nie raz. POLECAM !!!

Ela | 2016-01-22
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2015
Przeczytana: grudzień 2015

Bardzo lubię Agnieszkę Maciąg, ale bardziej przypadła mi do gustu jej poprzednia książka "Smak miłości". W tej piękna jest okładka, świąteczny nastrój i sporo przepisów na tradycyjne wigilijne potrawy.

Uwielbiam blog i książki Agnieszki Maciąg, choć na własność jest to moja pierwsza. Jednak w planach mam już zakup kolejnych pozycji. Smak Świąt to niesamowita, piękna, magiczna książka. Pełna spokoju i ciepłych opowieści o żywieniu, o kreatywności w miłości do gotowania. To zdecydowanie mój numer 1. Znajdziecie tu dużo ciekawych przepisów na potrawy zimowe, na rozgrzewające napoje, na zimowa urodę i ubiór :) Znajdziecie tu przepis Agnieszki Maciąg na życie... Polecam o tej i innych książkach można przeczytać na moim blogu http://kochamciemojezycie.blogspot.com/

Wera2604 | 2016-12-20
Przeczytana: 20 grudnia 2016

Świetnie napisana książka idealna na czas adwentu tuż przed świętami. Poznajemy nie tylko dużą garść ciekawych przepisów, ale jak stworzyć klimat świąt, przygotować się do nich, udekorować dom. Wiele cennych informacji w jednym miejscu. W dodatku okładka jest tak magiczna, że zachęca do zapoznania się z nią.

Joanna | 2015-12-29

Ciepła, nastrojowa książka,która pomaga poczuć atmosferę zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Bogata w porady, przepisy na świąteczne specjały i przepięknie ilustrowana. Każda czytelniczka znajdzie w niej coś dla ciała, dla ducha- dla samej siebie :-)

kis-lena | 2016-02-08

Pięknie wydana, wspaniałe przepisy i trochę porad jak przetrwać zimę i święta.

GeekPrincess | 2018-02-16
Przeczytana: 30 stycznia 2018