Materials: Engineering, Science, Processing and Design
9788375791914
technika

Inżynieria materiałowa stała się filarem rozwoju wszystkich dziedzin techniki. Jej osiągnięcia pozwalają na wytwarzanie coraz doskonalszych produktów i urządzeń, z którymi stykamy się na co dzień, np. pojazdów, narzędzi, a także procesorów do naszych komputerów. Książka Inżynieria materiałowa jest podsumowaniem aktualnego stanu wiedzy w zakresie projektowania z wykorzystaniem nowych materiałów. Została napisana m.in.przez wybitnego naukowca i wspaniałego dydaktyka, profesora Michaela Ashby’ego. Jest to dzieło kompletne i nowoczesne!

- Nowatorskie i aktualne podejście do nauki o materiałach
- Nowoczesne strategie doboru materiałów oraz procesów produkcyjnych
- Wiedza ukierunkowana na projektowanie inżynierskie
- Liczne wykresy i ilustracje wspomagające naukę
- Narzędzia wspierające samodzielne zdobywanie wiedzy
- Powiązanie przedstawionej wiedzy z komputerowymi narzędziami projektowania

źródło opisu: strona wydawcy

źródło okładki: strona wydawcy