Abyś nie stał się ale-katolikiem. Drogi krzyżowe dla młodzieży, narzeczonych, dorosłych.

Wydawnictwo: Salwator
religia
Marcin

Panie Jezu, jako rzymski katolik „papiery” mam w porządku i jestem jako tako praktykującym chrześcijaninem. Nie mogę jednak – i chyba nawet nie chcę – tak na sto procent opowiadać się za Tobą, Panie… Jestem katolikiem, ale… Chrześcijaństwo to wyzwanie i odpowiedzialność za podejmowane decyzje, które w dzisiejszych czasach niełatwo nam podejmować. Spojrzenie na krzyż, rozważanie drogi...

Jestem katolikiem, ale… Chrześcijaństwo to wyzwanie i odpowiedzialność za podejmowane decyzje, które w dzisiejszych czasach niełatwo nam podejmować. Spojrzenie na krzyż, rozważanie drogi krzyżowej naszego Zbawiciela ma nam pomagać w podejmowaniu decyzji kroczenia za Nim w codziennym życiu. Pomagać w byciu wiernym podjętym decyzjom, motywować do tego, by pogłębiać naszą wiarę, nie bać się trudnych wyborów i kroczyć każdego dnia za Chrystusem.

Rozważając tę drogę krzyżową, pomyśl o tym, jakim jesteś katolikiem. Czy odważnie idziesz za Chrystusem mimo problemów i wątpliwości, czy znajdujesz zawsze jakieś „ale”, które sprawia, że zatrzymujesz się w miejscu?

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!