Światła i cienie w fotografii

Wydawnictwo: Pantera Books
9788320434323
fotografia, światło, cień
sztuka

Leonard Karpiłowski uprawia fotografię czarno-białą. W działalności twórczej wykorzystuje głównie technikę bromową i jej możliwości interpretacyjne, kolor traktując głównie użytkowo. Uprawia fotografię kreacyjną, pejzażową i industrialną. Jego prace były prezentowane na ponad 70 wystawach krajowych i zagranicznych. Wśród nagród i wyróżnień legitymuje się posiadaniem dyplomu Grupy A-74 Złotego Kogutka.

mirum_stupri | 2014-06-07
| 2011-12-28