poradniki
Marlena

Twarz – to na niej najpierw skupiamy swą uwagę. Dostrzegamy jej rysy, wyraziste oczy i zmysłowe usta. Zwracamy uwagę na włosy, ich uczesanie i piękno. Następnie spostrzegamy figurę, ale oczarowują nas detale, choćby takie, jak piękne dłonie i wspaniałe paznokcie. Zdrowe i odpowiednio wypielęgnowane włosy są sprężyste, elastyczne i błyszczące, to dzięki nim czujemy się pociągające. Prawidłowo wykonany makijaż pomaga nam wyeksponować najpiękniejsze części twarzy i skorygować niedoskonałości. Zaś zadbane paznokcie dają nam pewność siebie i poczucie, że zadbałyśmy o najdrobniejszy detal. Poradnik "Piękne ciało. Włosy, makijaż, paznokcie" pozwoli ci uzyskać wiedzę na temat najskuteczniejszych sposobów pielęgnacji włosów i paznokci, a także pomoże wykonać najlepszy dla ciebie makijaż.

źródło opisu: http://wydawnictwo-dragon.pl/

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Mylengrave | 2017-04-27
Na półkach: Przeczytane, Uroda
Przeczytana: 10 kwietnia 2017

Ani jednej, dosłownie ani jednej przydatnej informacji w tej broszurce, szumnie nazwanej książką, nie znalazłam. Dużo zdjęć, nawet one nie wydają się być jakoś wybitnie aktualne. To zbiór porad z prasy kobiecej, usystematyzowany w działy i zupełnie przypadkowo połączony ze zdjęciami. Nie polecam.