Kubuś i przyjaciele. Nowa zabawka maleństwa

Tłumaczenie: Małgorzata Fabianowska
Seria: Opowieści o przyjaźni
Wydawnictwo: Egmont Polska
Roo's New Toy
Anna Janczyszyn

Seria ,,Opowieści o przyjaźni" pokazuje dziecku, jak ważna w naszym życiu jest przyjaźń. Kubuś i inni mieszkańcy Stuwiekowego Lasu uczą się pomagać sobie wzajemnie, dzielić smutki i radości, pracować i bawić się razem. Uczą sie akceptować i doceniać różnice charakterów wśród przyjaciół. Ich wspólnie przeżyte przygody pokazują, jak wiele radości, wsparcia i ciepła wnoszą przyjaciele w życie każdego z nas. W tej opowieści Maleństwo znalazło sobie nową, wspaniałą zabawkę - patyk, świetnie nadający się do rysowania na piasku. I nie mogło się doczekać, kiedy pokaże go przyjaciołom! Okazało się jednak, że jest pewien problem, bo każdy chciał użyć patyka do innego celu! Maleństwo szybko odkryło, że jego patyk ma wiele zastosowań... i że fajnie jest dzielić się zabawką z innymi!! Ta opowieść to lekcja dzielenia się z przyjaciółmi.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: google

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!