To, co najbardziej lubię... W sobie samym

Tłumaczenie: Patrycja Zarawska
Wydawnictwo: Book House
The Things I Love About Me
Anna Janczyszyn

Seria "To co najbardziej lubię" opiera się na codziennych doświadczeniach kilkulatka. Nigdy nie zapominajmy o tym, by umacniać w dziecku poczucie własnej wartości, by mu podpowiadać, w czym jest dobre i co może robić jeszcze lepiej. Zawarte na końcu książki "Wskazówki dla Rodziców i Opiekunów" podpowiedzą nam, jak możemy wspomagać zrównoważony rozwój osobowości malucha.

źródło opisu: www.empik.com

źródło okładki: empik.com

Sosnowaigielka | 2017-10-29

Piękna książeczka dla dzieci, która pomaga znaleźć dobre strony i docenić siebie samego.

biblioteczka_justyny | 2016-08-30
Przeczytana: 03 czerwca 2016

Świetna książka dla dzieci, która traktuje o tym jak wzbudzać w dziecku od małego poczucie własnej wartości. Bo właśnie od świadomości własnej wartości kształtuje się to jaką drogą pójdą nasze dzieci.

"Najważniejsze, żebym zawsze się cieszył, że jestem sobą!"