To ja, Franciszek! Papież Bergoglio przedstawia się dzieciom

Ciao, sono Francesco. Papa Bergoglio raccontato ai ragazzi
papież, Watykan, Bergoglio
pozostałe
Lubczyk

Czy wiecie, że papież Franciszek jeździ tramwajem, umie gotować, jest fanem piłki nożnej i ma swój profil na twitterze? Dzięki tej sympatycznej książeczce wszystkie dzieci dowiedzą się, kim jest biskup Rzymu, który przybył prawie z końca świata! Papież Bergoglio osobiście opowiada małym czytelnikom swoje dzieje, wyjaśnia, dlaczego przyjął imię Franciszek, zdradza rozmaite ciekawostki ze...

Dzięki tej sympatycznej książeczce wszystkie dzieci dowiedzą się, kim jest biskup Rzymu, który przybył prawie z końca świata! Papież Bergoglio osobiście opowiada małym czytelnikom swoje dzieje, wyjaśnia, dlaczego przyjął imię Franciszek, zdradza rozmaite ciekawostki ze swojego życia i z wielkim zapałem głosi miłość Pana Boga.

Tylko proszę was, moje drogie dzieci, zamiast krzyczeć: „Franciszek! Franciszek!”,
wołajcie: „Jezus! Jezus!”

źródło opisu: www.jednosc.com.pl

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!