20 sposobów na odchudzanie

Tłumaczenie: Marcin Król
Wydawnictwo: Rea
The Healthy Eating Plan
hobby

Książka składa się z trzech części: -Ogólnych informacji na temat dietetyki i zdrowia, zaburzeń odżywiania, witamin i pierwiastków śladowych.- Opisu dwudziestu popularnych kuracji odchudzających.- Dziennika, jaki radzimy prowadzić każdemu, kto zdecyduje się na jedną z tych kuracji- bo jak wiadomo, to, co zapisane, do czegoś nas zobowiązuje. Poradnika jest nieocenionym źródłem informacji i wskazówek na temat odchudzania, odżywiania, gimnastyki i zdrowego trybu życia.

nieznajoma | 2013-10-23
Na półkach: Sport <3, Chcę przeczytać