Szkoła miłości, czyli jak po ślubie nie być samotnym

Wydawnictwo: Wydawnictwo Archidiecezji Lubelskiej Gaudium
rodzina, małżeństwo
Lubczyk

Jak po ślubie nie być samotnym? Czasami pierwszy zachwyt sobą szybko mija i zostaje pustka i rozczarowanie. Jak po ślubie nie być samotnym? Czasami pierwszy zachwyt sobą szybko mija i zostaje pustka i rozczarowanie. Jak tego uniknąć? Na te właśnie pytania (i wiele innych) staramy się odpowiedzieć. Pragniemy, aby Szkoła miłości... trafiła do narzeczonych, ale także do małżeństw przeżywających...

Na te właśnie pytania (i wiele innych) staramy się odpowiedzieć. Pragniemy, aby Szkoła miłości... trafiła do narzeczonych, ale także do małżeństw przeżywających kryzysy. Być może omawiane przez nas błędy są i ich udziałem, więc i podane rozwiązania pomogą przezwyciężyć napotkane trudności.

źródło opisu: www.gaudium.pl

źródło okładki: www.gaudium.pl

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!