Resisting Temptation

Okładka książki Resisting Temptation K.C. Lynn
Okładka książki Resisting Temptation
K.C. Lynn Wydawnictwo: CreateSpace Independent Publishing Platform Cykl: Mężczyzna z honorem (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Mężczyzna z honorem (tom 3)
CreateSpace Independent Publishing Platform
2014-09-10
2014-09-10

Ta historia jednak przebija wszystkie pozostałe. Cade na długo pozostanie w mojej głowie. Śmiałam się i płakałam równie często jak nigdy wcześniej. Ona katoliczka, on nie wierzy w Boga i kompletnie mu się nie dziwię, bo sama nie wiem czy w takiej sytuacji bym nie zwątpiła w wiarę, ale również wierzę w to, że ile zła to tyle dobra na świecie.

świetna seria! sama nie wiem ktory tom nalepszy. Dla mnie odrobine za bardzo przeslodzone ale te dramaty!!! Lekko i przyjemnie sie czytało no i fabula wciąga! Polecam

Polecam, jest płacz, jest śmiech, jest dużo trudnych tematów.

Polecam, jest płacz, jest śmiech, jest dużo trudnych tematów.

"Walka z rozsądkiem"
To trzecia część książek z serii"Mężczyzna z honorem" stwierdzam, że podobała mi się najbardziej jak już czytałam pierwszą i drugą część((((Walka z Pokusą i Walka z pożądaniem)))) to właśnie najbardziej mnie ciekawił ten bohater bo był bardzo skryty, małomówny i już w pierwszych dwóch częściach było wspomniane, że bardzo dużo przeżył ,więc byłam bardzo ciekawa jego odrębnej historii i kiedy ją w końcu przeczytałam stwierdzam, że jednak jest najlepsza. Jest ogromnie wzruszająca i bardzo pouczająca . ALE jest też momentami bardzo ciężka i drastyczna,mamy w niej opis gwałtu i morderstwa małej dziewczynki przez osobę z kultu religijnego to było coś co czytało mi się najciężej.Zlamało mnie to kompletnie, Coś czego nie jestem w stanie sobie nawet wyobrazić, coś co nie mieści mi się po prostu w głowie. Pomimo to historia jest bardzo ciekawa ,o silnej walce z demonami przeszłości,Z ciężkimi przeżyciami kobiety i mężczyzny, mamy oczywiście pikantne sceny jak to w tej serii bywa ,ale całość uważam za bardzo fajną ujmującą opowieść, oczywiście spotykamy tu też bohaterów z poprzedniej pierwszej i drugiej części dowiadujemy się jak się dalej ich życie potoczyło.Bardzo lubię kiedy czytam serię dowiadywać się co słychać u bohaterów poprzednich tomów.
Moje serce skradła w tej części Ruthie ,sepleniła ,rozkosznie się wysławiała i była bardzo bystra,Uśmiałam się przy tym strasznie . wszystko to sklada nam się na ciekawą historię pełną uczuć ....zdecydowanie historia,zostanie ze,mną,na długo. .Myślę ,że się nie zawiedziecie po przeczytaniu. Ja ze swojej strony polecam

"Walka z rozsądkiem"

Połączyło ich piekło a rozdzieliło uczucie.

❤️ Faith poznaje Cade podczas wyjazdu na misję w Iraku ze swoim kościołem. Niezwykle dobra i czuła dziewczyna zakochała się w mężczyźnie wiedząc ile ich dzieli.

❤️ Cade przeszedł w życiu piekło. Śmierć młodszej siostry sprawiła, że stał się zimny i zamknięty w sobie. Nienawidzi wszystkiego co związane z Bogiem, aż do czasu poznania Faith.

❤️ Wiedziałam, że ta część będzie najbardziej emocjonująca i całkowicie dla niej przepadłam. Połączyło ich wspólne cierpienie a rozdzieliło kilka niewyjaśnionych spraw.

❤️ Nigdy nie poznałam tak różnych od sobie bohaterów. Ona jest bardzo wierząca a on tego Boga nienawidzi. Walka jaką toczył ze sobą Cade aby zaakceptować fakt, że Faith i jej rodzina jest bardzo wierząca nie było dla niego łatwe.

❤️ Książka pełna emocji, cierpienia i łez. Na każdym kroku poznajemy bliżej bohaterów dzięki retrospecjom z przeszłości.

Połączyło ich piekło a rozdzieliło uczucie.

Zdecydowanie najlepsza część w serii. Dostajemy tu całą gamę emocji. Są traumy i ta droga, którą starają się przejść żeby jakoś sobie z tym poradzić. Zaczyna się szybko bo już prolog rozkłada nas na łopatki. Polecam z całego serca, jedna z moich ulubionych.
Najlepsze momenty to chyba te z Ruthie ♥️

Najlepsze momenty to chyba te z Ruthie ♥️

Zaczęłam czytać kolejną część właśnie tą i już po drugim rozdziale myślę że już to czytałam...albo podobna historia innego autora albo nie wiem skąd ona się wzieła w mojej głowie ale patrze tu(lubimyczytać) po tytule że nie czytała ....w połowie jestem pewna że jednak tak ...I znalazłam ...w 2018roku czytałam w innym wydaniu !!!!tak....właśnie taka jest ta opowieść zapada w pamięci na wieki :) polecam gorąco .

Jedno słowo - Rewelacja!

Jedno słowo - Rewelacja!

Super tak jak poprzednią część bardzo mi się podobała gorąco polecam super napisane lekko i przyjemnie się czyta brawo 👏

Chyba najlepsza z całej serii 😁 wzruszająca pełna emocji. Polecam ! Cała seria mega!!!

• Przeczytane 2022

K.C. Lynn Resisting Temptation Zobacz więcej