Sincerely, Arizona

Cykl: Sincerely, Carter (tom 1.5)
Wydawnictwo: WGW Books
angielski
lulamae

**Note: This is not a standalone or a novel. It’s the previously unpublished epilogue (which I extended :-) ) to "Sincerely, Carter", and the easiest way I could make sure as many readers as possible have it since I normally post things like this on my blog. (And it's FREE!) :-) PS—Yes, I will still post this on my blog. :-) Just friends. We’re just friends. No, wait. We’re no longer...

PS—Yes, I will still post this on my blog. :-)

Just friends.
We’re just friends.
No, wait. We’re no longer just best friends…

źródło opisu: http://www.whitneygracia.com/

źródło okładki: http://www.whitneygracia.com/

Kasiek121 | 2018-01-27
Przeczytana: 26 stycznia 2018

Krotka kontynuacja I czesci. Zakoczenie historii Arizony i Cartera.

Czytelniczkaa | 2015-12-28
Na półkach: Przeczytane, E-Book
Przeczytana: 28 grudnia 2015

Przyjemne zakończenie historii Cartera i Arizony. Choć moim zdaniem od razu mogło się to znaleźć przy Sincerely, Carter to i tak przyjemnie przeczytało się te kilka stron :)

Ania | 2015-09-26

Sincerely Arizona jest świetnym dopełnieniem historii Cartera i Ari. Było słodko i kochańsko :) chętnie przeczytałabym dalszy ciąg i przyjaciołach tej pary :)

Marika | 2015-09-21
Przeczytana: 21 września 2015

Przyjemny dodatek do "Sincerely, Carter". Szczęśliwe zakończenie dla tej dwójki. ;)

bookish | 2015-09-18
Przeczytana: 18 września 2015

Epilog części Cartera z punktu widzenia Arizony. Bardzo odpowiedni do całości, jak dla mnie nudny jak pierwsza część, kiedy się, rokręcała. I taki jest ten epilog. Ciągnie się, a jednocześnie w tym epilogu mijają kilka miesięcy. Takie typowe to zakończenie moim zdaniem.

lulamae | 2015-09-18
Przeczytana: 16 września 2015

Epilog, który tak naprawdę jak się okazuje po jego przeczytaniu był niezbędny, aby zakończyć historię Cartera i Arizony.
Kiedy ta dwójka wreeeeszcie się dogadała i powiedziała sobie wszystko co należy zostaje im tylko 3,5 dnia zanim Arizona znów musi wylecieć do szkoły...na pół roku.
Nie jest to dla nich łatwe, ale jakoś dadzą radę. Przekonajcie się jak.

Przeuroczo, to było potrzebne, aby w pełni móc cieszyć się zawarciem związku pomiędzy tą dwójką.
MUSISZ przeczytać jeśli czytałaś 'Sincerely, Carter'.

mania_kch | 2015-09-16
Na półkach: Przeczytane, 2015

Fajne i słodkie dopełnienie historii Cartera i Arizony.