Mereżki i hafty. Igłą wyplatane

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
Needleweaving and embroidery : embellished treasures
haft, hafciarstwo, mereżka
rękodzieło

Niepowtarzalna haftowana zakładka do książki, fantastyczna kartka okolicznościowa, ozdobiona różyczkami sakiewka, uroczy witrażyk, okładka na książkę, portmonetka z perełkami? Jeśli opanujesz podstawy haftu mereżkowego, wykonanie tych oryginalnych przedmiotów nie sprawi Ci kłopotu.Bogactwo ściegów przedstawionych w kolorowym poradniku zadowoli wszystkich miłośników robótek ręcznych. Mereżka antyczna, ścieg dekoracyjny, ściągane ażurki i ścieg atłaskowy już wkrótce nie będą mieć przed Tobą tajemnic! Dowiesz się również, jak artystycznie wykończyć robótkę, czyli tworzyć chwosty, frędzelki, obrąbki i pętelki. Aby końcowy efekt pracy dał najwięcej satysfakcji, warto spróbować nie tylko odtworzyć zaproponowane przez autorkę projekty, lecz także modyfikować je i łączyć według własnego pomysłu.

chaga | 2012-03-29
tillasia | 2015-03-24