Rozkosz warta ryzyka. Jak kochać, to księcia

Seria: Harlequin Gorący Romans Duo
Wydawnictwo: HarperCollins Polska
Last groom standing. Return of the Sheikh
karollllllla

Kimberly Lang – Rozkosz warta ryzyka Patrząc, jak jej trzy przyjaciółki po kolei znajdują miłość życia, Marnie wpada w popłoch, że zostanie sama. Na ślubie ostatniej z nich, po wypiciu kilku kieliszków wina, zaczyna flirtować z drużbą i spędza z nim namiętną noc. Dylan jednak boi się związku. Marnie postanawia go przekonać, że czasami warto zaryzykować... Kristi Gold – Jak kochać, to księcia...

Kimberly Lang – Rozkosz warta ryzyka

Kristi Gold – Jak kochać, to księcia
W atmosferze skandali książę Zain Mehdi wraca do kraju. Jego nadszarpnięty wizerunek pomaga naprawić atrakcyjna konsultantka polityczna. Zain ma słabość do pięknych kobiet i zaczyna uwodzić Madison. Oboje wiedzą, że romans mógłby przekreślić ich karierę, nie potrafią jednak zrezygnować z nocy spędzanych w apartamentach Zaina...

źródło opisu: http://www.harpercollins.pl

źródło okładki: http://www.harpercollins.pl

wiola | 2018-03-20
Na półkach: Przeczytane, Przeczytane *

Drugie opowiadanie znacznie lepsze od pierwszego

książek: 2019
Efemeryda | 2017-09-24
Na półkach: Przeczytane, Nie posiadam
Przeczytana: 24 września 2017

Nieskomplikowana opowiastka o kopciuszku i księciu. Znany szablon, ale czyta się szynko i przyjemnie. Ot tak w drodze do domu albo szkoły. (jak kochać to księcia przeczytane, to drugie nie:))

stysiiia | 2016-12-25

Przeczytana: 06 maja 2016

Kimberly Lang - Rozkosz warta ryzyka 7/10

Pchełka | 2016-03-11
Przeczytana: 11 marca 2016

W przypadku "Jak kochać to księcia" autorka lub tłumacz nie mogli się zdecydować, kim jest obiekt westchnień głównej bohaterki.

zabielka | 2015-11-04
Przeczytana: 03 listopada 2015

Pomyślałam sobie: "Dwa romansiki w jednej książce? -Czemu nie" I chyba jednak powinnam pomyśleć jeszcze raz,,,,, Ale podejść do tematu z innej perspektywy,,,
"Dwa romansiki w jednej książce? -Chyba lepiej to przemyśleć, hurtowo nie zawsze znaczy dobrze".
Tak zadecydowanie tak powinnam pomyśleć!. -Nie żebym się jakoś strasznie rozczarowała, bo jest romans, trochę erotyzmu, jednak coś w owych "książkach" nie działa tak jak powinno, Chyba bardziej podobała mi się część "Jak kochać, to księcia" Jednak i tak nie podnosi to znacznie mojej opinii, Tak po prostu jest przeciętnie. Ale polecam przeczytać i wyrobić sobie własną opinie. :)
Pozdrawiam :)