Encyklopedia sportów świata. Tom 14: su-to + CD z grą ''Tennis elbow''

Wydawnictwo: Agora SA
sport

Ta niezwykła książka oferuje Czytelnikom ogromne bogactwo zróżnicowanych i barwnych obrazów światowego dziedzictwa sportu. Pozostawia ona daleko w tyle wszystkie istniejące encyklopedie sportów. Ponad 3000 haseł dotyczących dyscyplin sportowych, w tym również sportów uprawianych przez osoby niepełnosprawne pochodzenie, historia, sprzęt i zasady dyscyplin sportowych zdjęcia agencyjne, reprodukcje, ilustracje, mapy, wykresy, tabele wyników mistrzostw świata, igrzysk olimpijskich oraz ważniejszych imprez sportowych omówienie sportów pochodzących ze wszystkich regionów świata 16 sportowych gier komputerowych na płytach CD. Do niniejszej książki dołączony jest CD-ROM z grą Tenis-Tennis elbow (PC).

Dariusz_S Jasiński | 2011-04-10