Czerwony diabeł

Wydawnictwo: LTW
napad, szeryf, dramat

Akcja Czerwonego Diabła rozgrywa się na Dzikim zachodzie, a główny bohater jest przywódcą bandy, która dokonuje brawurowych napadów, zdobywając w ten sposób kosztowności i grube pieniądze. Wielokrotnie umyka okolicznym szeryfom. Ale ten Dziki zachód powoli staje się coraz mniej dziki, a i sam Czerwony Diabeł w miarę rozwoju wydarzeń jakby łagodnieje. Czy jednak ma szansę uniknąć szubienicya Co go składnia do tak dramatycznych wyborówa Czy znajdzie się ktoś, kto wyciągnie rękę do bandytya Ten por

Brylant | 2015-04-21
Przeczytana: 30 kwietnia 2015