Ao No Exorcist 13

Cykl: Ao no Exorcist (tom 13)
Wydawnictwo: Waneko
Ao No Exorcist 13
komiksy
LaLadris

Iluminaci interesowali się Izumo i jej rodziną, gdy ta była jeszcze dzieckiem. Pragnęli posiąść moc dziewięcioogonaistego lisa. Jej matka, Tamamo, posłużyła im jako obiekt eksperymentów, zaś młodsza siostra Tsukumo znajduje się w łapach tej organizacji. Rin i spółka robią wszystko, by uratować przyjaciółkę!

źródło opisu: http://waneko.com.pl/nasze-mangi/?manga_id=84&tom_id=13

źródło okładki: http://www.sklep.gildia.pl/manga/281040-ao-no-exorcist-13

Wkp | 2018-11-20
Przeczytana: 11 listopada 2018

CIERPIENIE I ŚMIERĆ

Akcja z Illuminatami trwa! Wydarzenia rozgrywające się na kilku polach pędzą na złamanie karku, na scenie pojawiają się coraz to nowe demoniczne postacie, a przeszłość wychodzi na jaw. Jest dramatycznie, jest brutalnie, jest nastrojowo. Mniej tym razem mamy humoru, ale bynajmniej nie odczuwa się jego braku.

Przebywająca w niewoli Kamiki poznaje dalszy ciąg losów swojej matki i eksperymentów, jakim została poddana. Jednocześnie wspomina, co stało się z jej siostrą i jaki los spotkał Yoshidę – co oczywiście prowadzi ją do zrozumienia losu, jaki czeka ją samą. Chore eksperymenty, które albo ją zabiją, albo skarzą na cierpienie, jakiego nikt nie jest w stanie znieść. Wszystko w celu znanym tylko Illuminatom. Ale czym on właściwie jest? Dziewczynę w tym momencie obchodzi coś innego – jak przetrwać. Nie zamierza siedzieć z założonymi rękami, gdy zostaje zabrana na badania korzysta z okazji, uwalnia się i przywołuje swoje chowańce. Jednak w starciu z tak potężną...

Levi | 2018-07-21
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Manga

Bardzo fajny tomik. Polecam.

EmilyStrange | 2016-01-18
Przeczytana: 18 stycznia 2016

Tomik wyjątkowo mi się dłużył i jedynym pocieszeniem było multum dodatków na jego końcu.