Skazani na związek

Wydawnictwo: Zysk i S-ka

Po dwudziestu ośmiu latach uchylania się od odpowiedzialności Duffy wreszcie uświadamia sobie, że nie może być wiecznym chłopcem. Martwi go niskopłatna, tymczasowa praca, cofająca się linia włosów. A jego cierpliwa dotąd dziewczyna chce się zaręczyć. Duffy wie, że Mel jest tą jedyną właściwą dziewczyną, jednak wciąż dręczy go lęk przed formalnym związkiem.

Invisible | 2010-11-30
Przeczytana: 30 listopada 2010

Książka dla kobiet, które chcą wyjść za mąż. Dużo zrozumieją przez przeczytanie tej o to książki :) Polecam

rosa | 2012-03-26
Przeczytana: 22 marca 2012

Lubię takie historie - o miłości, na wesoło. Ta jest ok, jednak na tle wielu innych, podobnych niczym szczególnym się nie wyróżnia. Czyta się miło i szybko, humor jest niezły (raczej na uśmieszek niż wybuch śmiechu), ale brak "tego czegoś". Sympatyczne, lekkie czytadełko na nudne popołudnie - wrażenia miłe, ale szybko się rozwiewają.

Meggi | 2013-10-16
Przeczytana: 16 października 2013

Jak ona chce, to on nie chce. Jak on chce, to ona nie chce. "Czasem zgranie w czasie jest do dxxx".
Historia na czasie, o wątpliwościach dopadających nas, gdy należy podjąć decyzję o małżeństwie, dzieciach itp. Wszystko to napisane z inteligentnym dowcipem. Polecam

daria | 2012-10-25
Przeczytana: 25 października 2012

Przyjemna historia z happy endem. Takie love story XXI wieku. Niemniej jednak wciąga, polecam do pociągu :)

katarzynka | 2012-01-30

Lekkie czytadło o miłości, ciekawe i wciągające;)

Kinga | 2013-01-31
Przeczytana: 08 lutego 2013