Ilustrowane kompendium. Cuda świata

Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk
Apikati

Ten wspaniały ilustrowany album prezentuje w wyjątkowy sposób najefektowniejsze cuda przyrody, skarby kultury i architektoniczne arcydzieła świata. Od Mount Everestu do Wielkiego Kanionu, od Stone-henge do Angkor Wat, od Wersalu do Burdż al-Arab – każdy kontynent i każda epoka może się poszczycić oszałamiającymi i niezrównanymi skarbami przyrody i kultury, które wciąż od nowa wprawiają nas w...

Od Mount Everestu do Wielkiego Kanionu, od Stone-henge do Angkor Wat, od Wersalu do Burdż al-Arab – każdy kontynent i każda epoka może się poszczycić oszałamiającymi i niezrównanymi skarbami przyrody i kultury, które wciąż od nowa wprawiają nas w podziw i zachwyt.
Panoramiczne zdjęcia fascynujących krajobrazów i imponujących budowli, szczegółowe mapy przeglądowe i interesujące informacje na temat ponad 300 cudów świata zapewniają czytelnikowi szczególną przyjemność z lektury. Dajmy się zaprosić w pełną wrażeń, pasjonującą podróż do skarbów świata!

źródło opisu: www.wydawnictwoolesiejuk.pl

źródło okładki: www.wydawnictwoolesiejuk.pl

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!