Cud miód

Wydawnictwo: Buchmann
pszczoły, pszczelarstwo, miód,
zdrowie, medycyna
Siuks

Każdy łasuch powie o miodzie: „słodycz”. Ci, którzy ufają medycynie naturalnej, nazwą go cudownym lekarstwem. Dla amatorów zdrowego odżywiania się jest źródłem wielu cennych wartości odżywczych, a dla kobiet dbających o urodę doskonałym środkiem pielęgnującym. Dawniej nazywano go pokarmem bogów i płynnym złotem. Czym właściwie jest miód? W jaki sposób powstaje? Które substancje zawarte w...

Czym właściwie jest miód? W jaki sposób powstaje? Które substancje zawarte w miodzie sprawiają, że ma właściwości lecznicze? Jakie dolegliwości można leczyć miodem? Która odmiana miodu jest lepsza?
Jeśli nurtują cię te pytania, sięgnij po naszą książkę. Stanowi ona połączenie poradnika z książką kucharską. Zawiera również przepisy na dania z miodem w roli głównej: sałatki, przekąski, obiady i desery.
Jeśli nie chcesz mojej zguby, łyżkę miodu daj mi, luby!

źródło opisu: Buchmann

źródło okładki: Buchmann

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!