Książka pod tytułem TOM 3

Seria: Książka pod tytułem
Wydawnictwo: Kaktus
Książka pod tytułem TOM 3
9788365190062

Książka pod tytułem” to najlepszy przyjaciel człowieka! Merda okładką, kiedy chcesz ją poczytać i zawsze (sz)czeka na Ciebie na półce. „Książkę…” możesz tulić i głaskać, kolorować i rysować. Możesz też nadać jej imię (na okładce) i wymyślić zabawny motyw (na zakładce). Jest idealna do budy i na pogodę pod psem. „Książka pod tytułem” tom 3 lubi, kiedy zabierasz ją na spacer i uwielbia, kiedy drapiesz ją ołówkiem za uszkiem.

Zabierz swojego papierowego przyjaciela na spotkanie z przyjaciółmi i z rodziną!

PS Nakarm swoją książkę ;)

źródło opisu: http://www.matras.pl/ksiazka-pod-tytulem-tom-3,p,236035

źródło okładki: http://www.matras.pl/ksiazka-pod-tytulem-tom-3,p,236035

Olla CCC | 2016-11-30
Przeczytana: 12 kwietnia 2016

Jest super, naprawdę polecam

Oliwia | 2016-02-06
Przeczytana: 2016 rok

Bardzo fajna książka.Nie jest ona do czytania lecz do rozwiązywania zadań.Książka ta jest 50 razy lepsza niż Zniszcz Ten Dziennik.Polecam! =^.^=

książek: 1978

Kiedy wyszedł pierwszy tom Książki bez tytułu wiedziałam, że jest to coś dla mojego dwunastoletniego brata. Bardzo ciężko jest oderwać go od komputera, a zadania wymyślone przez Roberta Trojanowskiego jakoś dają radę. Czekałam z tą recenzją trochę chcąc, by mógł dać mi relację po wykonywaniu zadań. Jego uśmiech jednak był wystarczającą rekomendacją - Książka pod tytułem jest robiona dla dzieci, dlatego starałam się spojrzeć na nią z ich punktu widzenia.

Zadania w książeczkach nie są skomplikowane, jednak wzbudzają kreatywność i zmuszają dzieciaki do pracy manualnej. Jest to na pewno dobre ćwiczenie dla tych, którzy nożyczek unikają jak ognia nie tylko z powodu ostrzeżenia rodziców. Dodatkowo dorośli i młodzież na pewno również będzie się dobrze bawić. Zawsze można pomóc rodzeństwu czy swojemu dziecku i spędzić razem trochę czasu na zwykłej, zdrowej zabawie.

Zadania, które wymyślił Robert Trojanowski, są interesujące dla młodych czytelników. Przy ich wykonywaniu robi się...