Opowieści czarodziejskiego lasu

Tłumaczenie: Andrzej Gordziejewski
Wydawnictwo: Wydawnictwo Elżbieta Jarmołkiewicz
10 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Basia

Pokłócił się Osioł z Baranem, który z nich jest mądrzejszy. - Jak śmiesz się ze mną równać? Baran to baran - i tyle! - rzekł Osioł. - Patrzcie go, mądrala się znalazł. Jesteś osłem i osłem pozostaniesz - odparł Baran...

źródło opisu: Wydawnictwo Elżbiety Jarmołkiewicz, 1999

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Basia | 2015-09-05

Zbiór 15 opowiadań, których bohaterami są zwierzęta. Zachowują się tak jak ludzie: kłócą się, oszukują, mają o sobie wysokie mniemanie, próbują założyć sklep, wyśmiewają się z innych, Ciekawa i pouczająca lektura dla dzieci, ucząca właściwych relacji międzyludzkich. Gorąco polecam do czytania dla rodziców, jak i samodzielnego czytania przez dzieci a potem do wspólnych rozmów.:)