Łatka Niechciany szczeniak

Tłumaczenie: Katarzyna Marciniak
Wydawnictwo: Zielona Sowa
Honey The unwanted puppy
Marta Pluskota

W idealnym świecie , takie miejsce jak schronisko ,,Cichy Kąt '' nie byłyby potrzebne . Jednak Ewa i Karol Mareccy , których rodzice prowadzą schronisko , wiedzą , że życiu nie zawsze jest idealnie . Codziennie zjawia się nowe zwierzę , które potrzebują ich pomocy ! Kiedy Ewa znajduje przed wejściem do schroniska ślicznego szczeniaka rasy golden retriver , postanawia znaleźć mu nowy dom . Jednak Karol ma inny pomysł - chce odnaleźć prawdziwych właścicieli Łatki.

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!