Andrzej Duda. Nasz prezydent

Wydawnictwo: Wydawnictwo M
biografia, polityka
Gonzales

Postać nowego prezydenta Polski Andrzeja Dudy wzbudza ogromne zainteresowanie wśród Polaków. Książka ukazuje rodzinne i duchowe korzenie Prezydenta, jego poglądy i zainteresowania. Zamieszczone teksty pozwalają lepiej poznać tę obecnie najważniejszą osobę w naszym państwie. Ilustrowana czarno-białymi fotografiami.

źródło opisu: http://www.ksiegarniadorzeczy.pl

źródło okładki: http://www.ksiegarniadorzeczy.pl

Tybero | 2018-02-23
Przeczytana: 19 lutego 2018

Króciutka książeczka dotycząca opowiadająca skróconą wersje hisotrii 14 prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy (bo zgodnie z prawem liczymy, prezydentów II RP i RP na Wygnaniu, oraz nie liczymy Jaruzelskiego, bo nie miał najmniejszego prawa znaleść się na tej liście). A więc zatem biografia 14 prezydenta, choć słowa biografia to za dużo powiedziane, to króciutka książeczka przybliżająca czytelnikom kim jest Andrzej Duda, jego skrócony życiorys, co lubi a co nie lubi i tak dalej. Książka została wydana 2015 i uderzyło mnie mocno to jak obecnie na rok 2018 jest ona nie aktualna. Aby to zrozumieć musimy wiedzieć że w 2015 Andrzej Duda jawił się dla PiS w owym czasie jako prezydent elekt jako człowiek wybrany, początek Dobrej Zmiany i tak dalej. Jakie to teraz nie aktualne, Andrzej Duda ma już za sobą 3 lata i w tym czasie zdążył już dokonać felonii, Jarosław Kaczyński osoba która wystrugała go z patyka srodze się na nim zawiodła. A prezydent Andrzej Duda kolowialnie mówiąc...