Dzisiaj nie mam ochoty umierać

Tłumaczenie: Janina Fryzowska
Cykl: Historie Prawdziwe (tom 49) | Seria: Historie Prawdziwe
Wydawnictwo: Hachette Polska
Heute hab ich keine Lust zu sterben

"Rebecca ma zaledwie dwadzieścia cztery lata, kiedy słyszy druzgocącą diagnozę: rak piersi. Rozpoczyna się dramatyczna walka z chorobą, naświetlania i chemioterapia. Rebecca musi znieść ogromny ból, zarówno fizyczny, jak i psychiczny, jej życie nagle przewraca się do góry nogami. Jednak autorka nawet w tak dramatycznej sytuacji nie traci odwagi i pogody ducha, czym dodaje otuchy kobietom w podobnej sytuacji. Czego nauczyła się Rebecca w trakcie walki z chorobą i jak to zmieniło jej priorytety? Jak zareagują bliscy autorki na wieść o jej chorobie i czy będzie to miało wpływ na ich relacje? Czy Rebecca ostatecznie będzie musiała się poddać amputacji piersi?"

źródło opisu: Opis Wydawcy

źródło okładki: Wydawnictwo Hachette

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!