Ścieżki Młodości #10

Tłumaczenie: Karolina Balcer
Cykl: Ścieżki Młodości (tom 10)
Wydawnictwo: Waneko
Ano Haru Ride
shouji, romans, szkoła,
komiksy

Futaba zdecydowała się zostać dziewczyną Toumy. Dochodzi pomiędzy nimi do pocałunku. Rozpoczyna się wycieczka szkolna do Nagasaki, miasta, w którym Kou mieszkał, gdy chodził do gimnazjum. Futaba, Kou, Yuuri, Shuuko i Kominato są w tej samej grupie...

źródło opisu: Wydawnictwo Waneko

źródło okładki: Wydawnictwo Waneko

Anezka | 2019-02-02
Na półkach: Przeczytane, Manga, Sprzedane, 2019
Przeczytana: 02 lutego 2019

Na wycieczce związki kwitną.

kruczek | 2018-03-28

Moja ocena:
Czy mówiłam wam już, jak bardzo i mocno kocham tę mangę?
Tak, z całą pewnością wspominałam wam o tym z kilka, może z kilkadziesiąt lub z milion razy... I jeśli poczuliście się tą miłością już lekko zmęczeni, to proszę was o nutkę czytelniczego przebaczenia. To nie moja wina, że ta manga jest tak genialna, wciągająca i ponadczasowa. Czytam ją już piąty raz z rzędu i wciąż jestem nią nienasycona. To chyba jakieś uzależnienie... Koniecznie muszę sprawdzić skład papieru, bo jego zapach ma jakieś dziwne właściwości.
Wracając jednak do fabuły "Ścieżek młodości", to w tomie 8,9 i 10 akcja mangi nabiera ekstremalnego, emocjonalnego tempa, który może spowodować w naszej głowie lekki, miłosny zawrót głowy.
Więcej szczegółów poniżej :)
⏬⏬⏬⏬⏬⏬⏬⏬⏬
Relacje miłosne:
♥ Futaba i Kou
Puk... Puk... Jest tam ktoś?
Kou nie może uwierzyć, że Futaba tak szybko o nim zapomniała i znalazła pocieszenie w ramionach wrażliwego Touma. Może i zrobił źle odrzucając jej uczucia, ale w tamtym...

Wkp | 2018-02-06
Przeczytana: 30 stycznia 2018

MIŁOSNA WYPRAWA

Szkolne życie bez szkolnej wycieczki? Nie ma mowy, dlatego też w tym tomie bohaterowie wybierają się do innego miasta, ale to, co miało być jedynie wyjazdem uczniów i nauczycieli, zmienia się w prawdziwie miłosną wyprawę, gdzie zdarzyć może się wszystko. A co się wydarzy?

Od kiedy Futaba została pocałowana przez Kikuchiego, myśli tylko o tym. Ich zawiązek zaczyna rozwijać się coraz bardziej, ale dziewczyna nie może wyrzucić z głowy Kou i wciąż się waha czy dobrze postąpiła. Bez znaczenia wydaje się, że postanowiła w pełni poświęcić się nowemu chłopakowi, przy którym czuje się spokojnie i bezpiecznie. Szczególnie, że Kou wydaje się taki szczęśliwy, jak nigdy dotąd. Futaba nie wie jednak, że to wcale nie przez Narumi, z którą ten chce zerwać wszelkie kontakty, a z jej powodu – chce udawać przy niej roześmianego, by zwrócić jej uwagę. Tylko czy to wszystko nie wywoła jeszcze większych kłopotów?

Całość recenzji na moim blogu:...

jessyxx | 2015-12-17
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, MANGA
Przeczytana: 17 sierpnia 2015

jak zwykle obwoluta powala na kolana.. jest śliczna