Metallica So what

Wydawnictwo: Kagra
muzyka

hallowedland | 2012-08-18

Tego nie da się czytać ot tak, jak zwykłą książkę. Zbiór luźnych wypowiedzi muzyków Metalliki, wywiadów czy listów + masa zdjęć Hetfielda, Urlich'a, Hammeta, Newsteda. Wydawnictwo kolekcjonerskie, bardzo bogate. Tłumaczone przez nasz rodzimy Chapter zespołu - Overkill!

Bartek Rataj | 2014-01-30
Przeczytana: 29 stycznia 2014

Nie jest to standardowa pozycja ze zbioru "kolejna identyczna biografia metalliki". Ta książka to zbiór luźnych wypowiedzi, wywiadów i feletionów członków zespołu, z czego wszystkie zostały już kiedyś opublikowane w magazynie o tym samym tytule. Zdecydowanie warta uwagi pozycja, każdy fan zespołu znajdzie w niej coś dla siebie.

EjTy | 2016-01-16
Przeczytana: 17 maja 2012