Trzecia Tajemnica Fatimska i inne sekretne orędzia

Wydawnictwo: Videograf
religia
Lexie

Książka przedstawia pełną treść wszystkich tajemnic fatimskich. Oprócz zasadniczego tekstu Trzeciej Tajemnicy Fatimskiej z 1917 roku publikacja zawiera dalsze przekazy otrzymane przez s. Łucję w latach późniejszych. Przedstawia też główne przesłania dla ludzkości o czasach ostatecznych, zawarte w sekretnej części Orędzia z La Salette, a także Orędzi z Garabandal, Akita, Medjugorie i Naju. Zainteresują każdego czytelnika, gdyż dotyczą naszej najbliższej przyszłości.

źródło opisu: http://www.videograf.pl/ksiazka.php?id=204

źródło okładki: http://www.videograf.pl/ksiazka.php?id=204

justynka1987 | 2018-06-25
Przeczytana: 20 czerwca 2018

Jedyne co napiszę to to, że wiele wydarzeń przedstawionych w książce mnie przeraziło. Można by kwestionować prawdziwość opisanych tajemnic, ale jak widać wiele z nich się spełniło, jak choćby zamach na Naszego Papieża. Przesłania mają przede wszystkim przekonać ludzkość do zmiany swojego postępowania i nawrócenia się. Z książki dowiadujemy się co czeka nas, jeżeli odwrócimy się od Boga. Matka Boska kocha nas jak swoje dzieci i chce nas przed tym uchronić, dlatego wielokrotnie się objawiła, by ostrzec ludzi i uchronić ich przed strasznymi katastrofami.
W książce jest zawarta konkretna treść objawień Najświętszej Maryi, ale też autor wzbogacił je o komentarze dotyczące ich treści.