Nuts

Okładka książki Nuts Alice Clayton
Okładka książki Nuts
Alice Clayton Wydawnictwo: Gallery Books Cykl: Hudson Valley (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Hudson Valley (tom 1)
Gallery Books
2015-10-20
2015-10-20

Początek mnie nie porwał ale z czasem nabrała kolorów. Przyjemna lektura pełna dobrego humoru. Język lekki przyjemny.

Nudna, przewidywalna i z irytującymi bohaterami. Nic ciekawego.

Nudna, przewidywalna i z irytującymi bohaterami. Nic ciekawego.

Bardzo przyjemna książka, która pozwala na chwileczkę zapomnienia i odreagowania tygodniowych stresów. Polecam

Świetna powieść,miło sie czytało.Dużo dawki dobrego humoru.Polecam.

Świetna powieść,miło sie czytało.Dużo dawki dobrego humoru.Polecam.

Książka w sam raz na lato. Ja do tej autorki mam słabość, uwielbiam jej poczucie humoru oraz lekkość pióra.
Naprawdę fajna historia, warto przeczytać. Bohaterowie są świetni, ale rozbraja mnie matka-hipiska Roxi. Oczywiście przewiją się am bohaterowie z "Rudzielca", ale to tylko wychodzi na plus,. Szczerze polecam

To był bardzo dobry romans.
Pogodny, spokojny, słodki i sielski. Pełen ciepła, radości, humoru...
Przesiąknięty zapachami lata jakie możemy poczuć jedynie znajdując się z dala od miejskiego smogu ....
Nie ma tu wielkich rozdzierających życiowych dramatów, a akcja posuwa się do przodu spokojnym relaksującym tempem... Z ogromną przyjemnością śledziłam rozwój znajomości między głównymi bohaterami, którzy ( oboje ) w równym stopniu zawojowali moje serce, wlewając do niego morze ciepełka i sprawiając, że miałam naprawdę wiele przyjemności z lektury.
Dzięki świetnemu humorowi sytuacyjnemu, niepokornej i niespokojnej naturze Roxy, oraz dzięki Leo, kojącemu, uśmiechniętemu i przyjaznemu całemu ( dość małemu ) społeczeństwu Bailey Falls, książkę czytało się rewelacyjnie. Strony właściwie same się przewracały i jedną jedyną maleńką uwagą jaką mam do tej książeczki jest to, że kilka opisów okolicznych pól i farm można było sobie spokojnie darować, bo było ich tu ciut zbyt wiele , a zamiast tego dać trochę więcej dialogów i interakcji między Roxy a .. właściwie kimkolwiek. Roxy była tu dla mnie absolutnie niesamowita i rozśmieszała mnie wielokrotnie swoimi poczynaniami i niekontrolowanymi wypowiedziami. Doskonała kreacja. Uwielbiam ten typ bohaterki.
Książeczkę mogę spokojnie polecić dla spokojnego odstresowania i relaksu.. Warto poznać tę historię by poprawić sobie humor i doenergetyzować się przed kolejnym dniem.

To był bardzo dobry romans.
Pogodny, spokojny, słodki i sielski. Pełen ciepła, radości, humoru...

Lekka i przyjemna ksiazka ,bez ciężkich,skompliklwanych wątków i bohaterów, totalnie nie w moim typie, ale jakoś przekonała mnie do siebie . Dużo jest tutaj opisów, mało dialogów czego bardzo nie lubię, ale główna bohaterka opisuje wszystko naprawde świetnie i można to przeczytać . Ps. Nie czytajcie tej książki, kiedy jesteście głodni 😉

Bardzo przyjemna historyjka. Fajna główna bohaterka. Prosta, lekka i niewymagająca lektura na jeden wieczór.

Przeczytać i zapomnieć. A jeśli nie przeczytacie, to nic nie stracicie

Przeczytać i zapomnieć. A jeśli nie przeczytacie, to nic nie stracicie

Bardzo zabawna, pełna zaskakujących wydarzeń książka.
Czyta się ją szybko i przyjemnie.

Bardzo zabawna, pełna zaskakujących wydarzeń książka.
Czyta się ją szybko i przyjemnie.

• 2017
  • Alice Clayton