W ukryciu

Wydawnictwo: Znak
Undercover
literatura piękna
Patricia

ABSOLUTNA KLASYKA POWIEŚCI OBYCZAJOWEJ. Wszystkiemu można stawić czoła, jeśli tylko jest z nami ukochana osoba… Marshall jest tajnym agentem. Rozpracowuje gang narkotykowy w Ameryce Południowej. Igra z ogniem i udaje mu się… do czasu. Zemsta szefa gangu odbiera mu wszystko. Ariana porzuca karierę dziennikarki i beztroskie życie na Manhattanie i wyjeżdża z ojcem, ambasadorem, do Buenos Aires....

ABSOLUTNA KLASYKA POWIEŚCI OBYCZAJOWEJ.

Wszystkiemu można stawić czoła, jeśli tylko jest z nami ukochana osoba…
Ariana porzuca karierę dziennikarki i beztroskie życie na Manhattanie i wyjeżdża z ojcem, ambasadorem, do Buenos Aires. Tam dochodzi do zdarzenia, po którym świat wali jej się na głowę.
Drogi Ariany i Marshalla spotykają się w Paryżu. Nad obojgiem ciążą tragiczne doświadczenia, a ich śladem wciąż podąża śmiertelne niebezpieczeństwo. Czy uda im się uwolnić od przeszłości i rozpocząć nowy, szczęśliwy rozdział?

Danielle Steel jest autorką ponad 120 książek przetłumaczonych na 43 języki i wydanych w 69 krajach, matką dziewięciorga dzieci i założycielką dwóch fundacji charytatywnych. Pokochały ją miliony kobiet na całym świecie.

źródło opisu: http://www.znak.com.pl/kartoteka,ksiazka,6793,W-ukryciu#note

źródło okładki: http://www.znak.com.pl/kartoteka,ksiazka,6793,W-ukryciu#note

virgo123 | 2018-02-15
Przeczytana: 15 lutego 2018

Ta książka swoją treścią przypomina książki N. Roberts, ale o wiele lepiej mi szło jej czytanie, niż w przypadku tamtej autorki ;) Jest wciągająca, tak opisana, że trzeba czytać dalej, żeby poznać dalsze losy bohaterów. Nie są one zbyt przyjemne, bo bohaterowie dużo przeszli, ale zostaje im to wynagrodzone, jednak to trzeba już samemu doczytać ;)

LoveBook | 2017-09-10

"W ukryciu" jest jedną z moich ulubionych książek. Ma w sobie dużo akcji, nie ma czasu na nudy. Czytając książkę, wczułam się w emocje Ariany oraz Marshalla. Danielle Steel stworzyła książkę, pełną uczuć i emocji. Miłość ojca do córki, wspaniale został opisany i przedstawiony syndrom sztokholmski. Poruszyły mną wydarzenia, w których głowni bohaterowie, zostali... skierowani w swoim kierunku. Dzięki książce czuję, a raczej wiem, że z każdej sytuacji człowiek może wyjść, musi tylko tego chcieć i przyjąć pomoc od innych osób, gdy nadarzy się taka okazja. Gorąco polecam tą książkę.

Kinga24 | 2017-08-31
Przeczytana: 31 sierpnia 2017

Czyta się szybko i nawet całkiem przyjemna powieść z nutką drastycznych wydarzeń.

Kinga | 2017-05-04
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Nudne

Ni składu, ni ładu, ni polotu. Dawno nie czytałam takiej książki. Strata czasu.

aska903 | 2017-04-06
Na półkach: Przeczytane, Danielle Steel
Przeczytana: 04 kwietnia 2017

Na początku nie mogłam się odnaleźć w tej książce ale potem im więcej czytałam tym bardziej się wciągnęłam :) Gangi narkotykowe, syndrom sztokholmski, miłość, śmierć, strata, budowanie życia od nowa, szukanie własnego miejsca w świecie wszystko to w tej książce bardzo polecam :)

Inez | 2017-04-05
Przeczytana: 31 marca 2017

Nazwisko Danielle Steel wielokrotnie obiło mi się o uszy, jednak nigdy wcześniej nie czytałam żadnej z jej książek. Po zwróceniu uwagi na informację, że kobieta napisała 120 powieści, urodziwszy w międzyczasie 9 dzieci, zwątpiłam w wartość jej twórczości. Jakoś uważam, że żeby napisać coś dobrego, trzeba poświęcić temu trochę czasu. Mimo wszystko spodziewałam się, że w "W ukryciu" to będzie lekki romans obyczajowy z wątkiem gangsterskim. Nawet w tej kwestii się rozczarowałam. "W ukryciu" to nieudana powieść... sensacyjna? Większość akcji poświęcone jest pracy DEA, CIA, działaniom mafii i rebeliantom. Jednak ich opis (przynajmniej według mnie) jest bardzo daleki od rzeczywistości. W dodatku całości brakuje konsekwencji, a autorka chwilami chyba zapominała kogo opisuje. Wynik bardzo słaby.

asiczek | 2016-07-15
Przeczytana: 14 lipca 2016

Coś podejrzewałam , ale teraz mam już pewność. Pani Steel skończyły się pomysły i to co teraz wymyśla jest delikatnie mówiąc kiepskie. Czytam każdą jej kolejną powieść , bo maja Mama jest jej wielką fanką, ale z każdą kolejną książką jest ewidentnie coraz gorzej. Szkoda... kiedyś czytając jej książki nie mogłam się oderwać, teraz ledwo dotrwam do końca.. Może czas na emeryturę?

Kaś | 2016-03-29
Przeczytana: 28 marca 2016

Szukałam jakiegoś romansidła, no a Danielle Steel od zawsze mi się z nimi kojarzyła. "W ukryciu" nie jest typowym romansidłem. Z początku książka jest bardzo smutna, przez co nie byłam do końca pewna czy chcę ją czytać. No ale przemogłam się i przeczytałam dalej. Ogólnie nic się w książce nie dzieje. Początek zapowiada jakąś akcję, która kończy się w tle głównej fabuły. Większość książki to odrębne historie dwojga bohaterów, które równie dobrze mogłyby być innymi książkami i chyba lepiej by mi się je czytało, gdy byłyby wplecione w rozmowy między bohaterami bądź dopełnieniem dialogów, albo opisami wyjaśniającymi pewne zachowania bohaterów w relacji. Taka książka sobie o, taki zapełniacz czasu, ale nie wrócę do niej więcej.

Zuela | 2016-03-27

Agent udający członka gangu handlującego narkotykami i córka ambasadora porwana dla okupu i zafascynowana szefem szajki.Jak zwykle ckliwe cukierkowe zakończenie

Kate-with-books | 2016-02-23

Biorąc do ręki powieści obyczajowe spodziewamy się przewidywalnej, często kiczowatej, historii dwojga ludzi po trudnych czy dramatycznych przeżyciach, którzy się spotykają już na samym początku książki. Do „W ukryciu” Danielle Steel podchodziłam raczej sceptycznie. Okładka przypominała te z poczytnych romansów dla kur domowych, pewnie też dlatego nie oczekiwałam niczego nadzwyczajnego. Do tej pory nie zapoznałam się z twórczością tej pisarki (teraz tego żałuję), pomimo, że u mnie w domu było sporo woluminów autorki. Zaczynałam swoją przygodę z gatunkiem obyczajowym poznając prace Nory Roberts, Santy Montefiore i Sandry Brown, może dlatego sądziłam, że spotkam kolejną, wyświechtaną już historyjkę o miłości. Okazało się jednak, w jakim wielkim byłam błędzie.

Fabuła rozpoczyna się od opisu tajnego agenta DEA pracującego od trzech lat pod przykrywką w Bogocie, gdzie rozpracowuje kartel narkotykowy działający na ogromną skalę. Poznajemy jego, w brew pozorom, szczęśliwe życie z siostrą...