Łowca przestępców

Wydawnictwo: Media Rodzina
literatura faktu
Rico71

Jack Maple (1953-2001) był jednym z najlepszych amerykańskich policjantów, inteligentnym, myślącym, utalentowanym. Niezależność nieraz przysparzała mu kłopotów, ale Maple nigdy nie dawał za wygraną. Był prawą ręką Williama Brattona, słynnego reformatora nowojorskiej policji, a później konsultantem i doradcą wydziałów policji w innych miastach amerykańskich. Opowieść ta jest równie barwna i dowcipna jak jej autor.

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!