Przygody Luke'a Skywalkera, rycerza Jedi

Tłumaczenie: Jacek Drewnowski
Wydawnictwo: Egmont Polska
The Adventures of Luke Skywalker, Jedi Knight
comboometga

Klasyczna opowieść o walce dobra ze złem, osadzona w odległej galaktyce, szybko stała się zjawiskiem kulturowym i inspiracją dla miłośników oraz twórców opowieści. Teraz oryginalna trylogia Gwiezdne wojny powraca w nowej niezwykłej formie. Ta bogato ilustrowana książka to wspaniałe połączenie słynnych obrazów Ralpha McQuarrieego legendarnego artysty koncepcyjnego, który pracował przy filmach Nowa nadzieja, Imperium kontratakuje i Powrót Jedi z tekstem bestsellerowego autora i ilustratora Tonyego DiTerlizziego. Koncepcyjne obrazy i szkice McQuarrieego oraz wprawna, zwięzła narracja DiTerlizziego przedstawiająca drogę, którą przebył Luke Skywalker od chłopca z farmy na Tatooine do rycerza Jedi z pewnością olśnią starszych i młodszych fanów, a także będą zachwycać kolejne pokolenia czytelników.

źródło opisu: http://www.egmont.pl/

źródło okładki: http://www.egmont.pl/

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!