Moja gospodarka pasieczna

Wydawnictwo: Sądecki Bartnik
poradniki
Siuks

Jest to pozycja, którą z czystym sumieniem można polecić zarówno entuzjastom pszczoły Buckfast jak i jej przeciwnikom. Pierwsze wydanie tej książki w języku polskim wzbudzi najprawdopodobniej spore zainteresowanie tą pszczołą. Wcześniejsze, obcojęzyczne wydania powodowały często radykalne zmiany w gospodarce pasiecznej w pasiekach Niemiec, Grecji czy Włoch. Książka jest napisana niezwykle...

Książka jest napisana niezwykle prostym i zrozumiałym językiem i doskonale przetłumaczona przez P. Edytę Tański. Pozycja ta zawiera raptem trzy rozdziały: pszczoła – ul – gospodarka pasieczna, hodowla i cele hodowlane, produkcja miodu pitnego. I pomimo to, wnosi tak wiele nowatorskich tez, że na pewno spowoduje spore zamieszanie w „pszczelarskim światku” i to nie tylko wśród miłośników pszczoły Buckfast.
Gorąco polecamy.

źródło opisu: Sądecki Bartnik

źródło okładki: Sądecki Bartnik

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!