Are You Alice? tom 5

Tłumaczenie: Mateusz Makowski
Cykl: Are You Alice? (tom 5)
Wydawnictwo: Waneko
Are You Alice?
akcja, przygoda, fantasy, tajemnica, josei, manga
komiksy
dehira

Suseł bierze sprawy w swoje ręce i zostawia za sobą trop z krwi i zwłok, zaś Kot pokazuje pazury. Jak zareaguje Królowa? I czy Alicja może komukolwiek ufać?

źródło opisu: Waneko, 2015

źródło okładki: http://waneko.pl

Anezka | 2019-06-20
Na półkach: Przeczytane, Manga, Wymienione, 2019
Przeczytana: 20 czerwca 2019

Krwawy tom. I ładna okładka z wszystkimi Alicjami.

Magdalena | 2018-06-24
Przeczytana: 21 czerwca 2018

Wow!
Nie mogłam się oderwać od tego tomu!
Alicja raniona przez wrednego kota, Kapelusznik przed trudnym wyborem i biały królik, który staje z Alicją oko w oko.
Emocje były. Bardzo mi się pdoobało!
Gorąco polecam ! ! !

NieZnamSięToSięWypow | 2017-10-07

Pod względem akcji piąty tomik wysoko ustanawia poprzeczkę. Od pierwszych stron czytelnik zostaje wrzucony w wir zdrad i krwawych potyczek, zaczynając od Susła, a kończąc na kocie z Chesire i osiemdziesiątej ósmej Alicji. Nie ma już mniejszych pobocznych wątków ani dłużących się monologów postaci. Akcja cały czas porusza się do przodu, a męska wersja Alicji poznaje coraz więcej faktów ze swojej przeszłości. Całość jest również na tyle przemyślana, że dwa główne wątki się ze sobą przeplatają, sprawiając, że oliwy do ognia dolewaj kolejne pytania i zagadki.

Pełna recenzja na wypowiemsie.pl: