Emma tom 9

エマ
romans, historyczny, seinen
komiksy
Wildstyle

Ponownie wkraczamy w życie bohaterów, którzy do tej pory pojawiali się jedynie w tle historii wielkiego romansu Emmy i Williama. Życie nie kończy się jednak na jednej historii. Prezentowany tutaj tom przeniesie Was w czasie i przestrzeni, do dzieciństwa Williama i Hakima, odkryjemy początki miłości państwa Mölders, powróci świat pokojówek, tuż obok kulisów wielkiej sztuki. Kaoru Mori ponownie zachwyci Was nie tylko swoją zdolnością obserwacji, ale też swoim niesłychanym kunsztem rysowniczym.

źródło opisu: http://studiojg.pl/Emma,17846.htm?nr=9

źródło okładki: http://studiojg.pl/Emma,17846.htm?nr=9

Rege | 2017-04-25

Świetna kreska i mnóstwo ciekawostek historycznych. Polecam!