DISNEY BABY. ZABAWKI I KONTRASTY!

Wydawnictwo: Ameet
muszka400

Na książki nigdy nie jest za wcześnie! Książeczki kontrastowe Disney Baby powstały właśnie z myślą o najmłodszych. Niemowlak w pierwszych miesiącach życia widzi niewyraźnie i nie rozróżnia kolorów, dlatego maluszki uwielbiają kontrasty! Duże, czarno-białe rysunki przyciągają ich uwagę i stymulują wzrok. Krótkie rymowanki oraz kolorowe obrazki zaciekawią także nieco starsze dzieci i sprawią,...

i stymulują wzrok. Krótkie rymowanki oraz kolorowe obrazki zaciekawią także nieco starsze dzieci i sprawią, że będą chciały wiele razy wracać do ulubionych książeczek!

źródło opisu: http://www.ameet.pl/produkt/disney-baby-zabawki-kontrasty/

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!