Oliver Moon i gwiazdkowe niespodzianki

Tłumaczenie: Iwona Żółkowska
Cykl: Oliver Moon (tom 5)
Wydawnictwo: Akapit Press
Oliver Moon`s Christmas Cracker
młody czarodziej, magia

Oliver Moon uwielbia Gwiazdkę oraz zimowe atrakcje: jazdę na sankach z Jasperem, świąteczne przysmaki na przykład maleńkie klopsiki oraz inne przyjemności. W tym roku jednak rodzina Moonów spędzi Boże Narodzenie u okropnych kuzynów w rezydencji Pod Trującym Muchomorem. Oliverowi to nie w smak. Czekają go bardzo trudne chwile.

źródło opisu: okładka książki

źródło okładki: zdjęcie autorskie

kropka26 | 2011-06-10
Przeczytana: 09 czerwca 2011

Czas Świąt dla każdego jest wyjatkowy i szcególny, każdy ma swoje plany i marzenia-Oliver również. Niestety gdy rodzina dostaje niespodziewane zaproszenie na Święta od ciotki Waleriany plany małego czarodzieja legną w gruzach, tym bardziej jest to zła wiadomość dla Olivera, gdyz nie przepada za swoim kuzynostwem i spodziewa się, że będzie miał zepsute Święta. Nie myli sie... Co sie takiego wydarzy i czy cała historia skończy się dobrze dla naszego bohatera? MOj synek nie mógł doczekać się odpowiedzi na te pytania:D

Irmina | 2014-08-17
Paulina | 2013-11-05