rozwiń zwiń

Dyskusje o książce W obcym domu

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Czytamy w weekend
@Aguirre Oglądałam na  HBO i na podstawie  Durrellów z Korfu tak mi się wydaje.
2 lata temu
52 ksiązki
jakby ktoś chciał sprzedawać przeczytane książki i ma fejsa zapraszam do grupy sprzedażowej https://www.facebook.com/groups/382776902296851/ :)
5 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (styczeń 2018)
Idą z wymiany :)  Widzę cię  Rzeki Londynu  Księżyc nad Soho i zakupione  Player One  Rant
6 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (Listopad 2017)
Pojechałam oddać przeczytane i przywlokłam następne:  Schronienie Schronienie  Sieroce pociągi Sieroce pociągi  Zimowy monarcha Zimowy monarcha  Nieprzyjaciel Boga
6 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy ( Marzec 2017 )
Na zakończenie marca listonosz przyniósł mi dwie paczuszki. Nie wiem czy amerykańscy naukowcy znaleźli miejsce w mózgu, które odpowiada za przyjemność, gdy listonosz wręcza nowiutkie książki? Oto one:  Czerwone dziewczyny. Legenda rodu Akakuchibów Czerwone dziewczyny. Legenda rodu Akakuchibów
Wymienię/sprzedam (sierpień 2016)
Sprzedam tanio. Jest możliwość wystawienia na allegro.  Jej wszystkie życia  Zmierzch  Bransoletka  Trzymaj tempo!  Do trzech razy sztuka  Najlepsze nieprzyjaciółki  Niewinne kłamstwa
7 lata temu
Pokazuje 6 z 14