Części całości

Wydawnictwo: Replika
literatura piękna
Ag2S

Cicha pracuje w wydziale zabójstw. Jest żoną i matką, dobrą koleżanką i przyjaciółką. Zostaje jej przydzielona sprawa wyjątkowo brutalnych morderstw. Początkowo śledztwo idzie dobrze, ale z czasem wszystko zaczyna się komplikować. Krąg podejrzanych się zacieśnia, a trop prowadzi do najbliższych jej osób. Także na niemal idealne małżeństwo Cichej pada cień. Ta ciągnąca się latami sprawa zmieni...

Zostaje jej przydzielona sprawa wyjątkowo brutalnych morderstw. Początkowo śledztwo idzie dobrze, ale z czasem wszystko zaczyna się komplikować. Krąg podejrzanych się zacieśnia, a trop prowadzi do najbliższych jej osób. Także na niemal idealne małżeństwo Cichej pada cień. Ta ciągnąca się latami sprawa zmieni całkowicie życie kobiety, a kolejne zdarzenia będą mnożyć znaki zapytania.

Czy seryjny zabójca okaże się sprytniejszy od doświadczonej policjantki? Czy Cicha może ufać swoim kolegom z pracy? I czy na pewno zna swoich bliskich?

Części całości to opowieść o tym, jak przewrotny bywa los, jak z pozoru zwyczajne wydarzenie może zmienić całe nasze życie. Co przyniesie przyszłość? Czy będą w niej także chwile dobre? Czas pokaże.

źródło opisu: http://www.replika.eu/

źródło okładki: http://www.replika.eu/

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!