religia
wkwiatki

O sile uwielbienia, zaufaniu w ciemno i instrukcji obsługi charyzmatów z ks. Rafałem Jarosiewiczem rozmawia Marcin Jakimowicz. Jak żyć głosząc Boga wszystkim, wszędzie i na wszelkie sposoby? Czy można modlić się do Boga o pieniądze? Skąd brać pomysły na głoszenie rekolekcji i jak się do nich przygotowywać? Co to są charyzmaty i dary Ducha Świętego? To jedne z wielu pytań, na...

Jak żyć głosząc Boga wszystkim, wszędzie i na wszelkie sposoby?
Czy można modlić się do Boga o pieniądze?
Skąd brać pomysły na głoszenie rekolekcji i jak się do nich przygotowywać?
Co to są charyzmaty i dary Ducha Świętego?

To jedne z wielu pytań, na które znajdziemy odpowiedzi w tej książce. To rozmowa z człowiekiem, często nazywanym Bożym szaleńcem, który nie boi się nowych wyzwań, stawianych mu przez Boga.

Wyjątkowa w swojej prostocie i szczerości. Pokazuje, jak Bóg, kiedy zaczynamy Go słuchać, działa wielkie rzeczy i łamie nasze ograniczenia.

źródło opisu: http://www.tolle.pl/pozycja/z-gory-dziekuje

źródło okładki: https://www.google.pl/search?q=z+g%C3%B3ry+dzi%C4%...»

wkwiatki | 2015-08-20
Przeczytana: 20 sierpnia 2015

Nieskalana korektą, w dodatku często miałam wrażenie, że to pytający mówi więcej... Ale to dobra, ważna i potrzebna książka.