Ĉu ŝi mortu tra-fike?

7 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Ĉu ŝi mortu tra-fike?
esperanto
Anna Koniec

Kryminał, napisany w międzynarodowym języku Esperanto przez Clauda Piron pod pseudonimem Johán BALANO. Dwoje bohaterów - detektyw policyjny i pani psychology (jego żona) trafiają -każde w swoim gabinecie - na interesującą sprawę, związaną z morderstwami kobiet...
autor o książce: "Priseksa kaj prikrima fantaziaĵo" en belstila kaj malpruda lingvaĵo.

Anna Koniec | 2015-08-27
Na półkach: Przeczytane, Rok 2015
Przeczytana: luty 2015

Dobry, zabawny kryminał. Z podtekstami - nawet nie "pod-"! - seksualnymi, z odniesieniem do życia pozagrobowego w ujęciu chrześcijańskim, z psycholożką I policjantem. Wszystko to napisane w języku międzynarodowym Esperanto. Moim zdaniem - warto.