Lampiony dla dzieci

Wydawnictwo: Jedność
8374420006
hobby

Lampiony w kształcie wesołych zwierzątek czy kosmicznych postaci to doskonały pomysł na długie jesienne wieczory. Przy niewielkiej pomocy dorosłych dzieci wykonają je same, a potem chętnie usiądą w ich zachwycającym blasku. Przedstawione w tej książce pomysły na lampiony będą atrakcją dla dzieci nie tylko w czasie Adwentu. Mogą być też wykorzystywane przy okazji wielu uroczystości, roztaczając radosny i kolorowy nastrój. Okładka: miękka, Rok wydania: 2005,

kassandra1 | 2014-10-14
Na półkach