Druga szansa

Wydawnictwo: Psychoskok
6 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Monika

Skuteczna walka ze złem to domena dwójki przyjaciół, byłych agentów służb specjalnych. Art i Tom nie działają w białych rękawiczkach, lecz zawsze dają drugą szansę. Trzy kolejne historie, w których dwójka przyjaciół wchodzi w paradę bandytom, wykorzystując swe nietuzinkowe predyspozycje i doświadczenie, zdobyte przez lata w służbach specjalnych. Bez ich pomocy trudno byłoby wyzwolić się...

Trzy kolejne historie, w których dwójka przyjaciół wchodzi w paradę bandytom, wykorzystując swe nietuzinkowe predyspozycje i doświadczenie, zdobyte przez lata w służbach specjalnych. Bez ich pomocy trudno byłoby wyzwolić się bezbronnym ludziom ze szponów bezwzględnych gangsterów, przemytników i szantażystów. Skuteczna walka ze złem wymaga często zdjęcia białych rękawiczek. A Art i Tom są bardzo skuteczni, choć zawsze dają druga szansę.

Monika | 2015-08-31

„ Druga szansa” to trzy historie, w których główną rolę odgrywa dwójka przyjaciół, byłych agentów jednostek specjalnych. Już w cywilu, Artur „Art” Master i Tomasz „Tom” Barski odnajdują się w pomaganiu bezradnym ofiarom złych ludzi. Coś jak polski Jack Reacher w dwóch osobach.