Bądź naturalnie piękna, czyli domowe sposoby upiększania się

Wydawnictwo: Psychoskok
6 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
poradniki
Monika

"Bądź naturalnie piękna” to poradnik dla wszystkich niezależnie od wieku; dla tych , którzy nie chcą lub nie mogą korzystać z kosmetyków konwencjonalnych, syntetycznych. Jeżeli masz dosyć nakładania i zmywania makijażu to ta książka jest dla Ciebie. Podpowie jak sprawdzonymi, prostymi, naturalnymi sposobami w ciągu 1-2 tygodnia mieć piękną cerę, gładkie ciało, lśniące włosy. Wskaże m.in., że...

Jeżeli masz dosyć nakładania i zmywania makijażu to ta książka jest dla Ciebie.
Wskaże m.in., że owoce, warzywa, zioła – zawierające bogactwo witamin – są najskuteczniejszymi kosmetykami naturalnymi.
Stosując się do zaleceń, wskazówek poradnika i Ty wzorem królowej Kleopatry możesz być najpiękniejsza na świecie.

Monika | 2015-08-18

Jak napisał J.Staudynger ,, Zdrowie jest najlepszym dobrem, uroda drugim, a bogactwo trzecim”. Odkryj sposób na urodę na nowo z poradnikiem ,,Bądź naturalnie piękna”.
Jest to publikacja dla osób zarówno kobiet jak i mężczyzn, który do pielęgnacji całego ciała chcą używać środków, które są dostępne dla nas na co dzień. Przekazuje jak prostymi, tanimi metodami można uzyskać niezwykłe efekty. Podaje minimum około 100-stu przepisów na domowe maseczki, na każdą porę roku, do cer o różnych wymaganiach. Wystarczy tylko 15 minut, aby nasza cera zyskała świeższy wygląd, równomierny koloryt, stała się gładsza. Nasze maseczki mogą stanowić nie lada konkurencję od tych kupionych w drogerii. Z tym poradnikiem przekonasz się, że zalecane tu proste, niekiedy tańsze metody na atrakcyjny wizerunek są skuteczniejsze od kosmetyków konwencjonalnych.