Stroiki wiankowe na różne okazje

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
rękodzieło

JASKIERKA57 | 2012-09-25
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Wymienię

Wianek to wyjątkowy element dekoracyjny, który nie tylko można zawiesić na drzwiach lub ścianie, ale również ozdobić nim na przykład stół w jadalni. Zaprezentowane w książce kompozycje zostały wykonane ze świeżych, sztucznych i suszonych kwiatów oraz zieleni. Każdy wianek doda uroku twojemu domowi. Zrobiony ze świeżych cytryn i błyszczących liści ożywi każdą kuchnię, kompozycja z muszelek, kwiatów i bluszczu będzie ozdobą eleganckiej kolacji. Wszystkim urokliwym dekoracjom przedstawionym w książce towarzyszą dokładne instrukcje wykonania ułatwiające pracę nawet niewprawnej kwiaciarce.Polecam bo warto.

Eniutek | 2011-08-24
Przeczytana: 23 sierpnia 2011

Wszystko o dekoracjach wiankowych. Czytelne opisy jak można samemu wykonać stroiki wiankowe, piękne zdjęcia, stopnie trudności, bardzo proste opisy. Polecam wszystkim tym, którzy lubią samodzielnie wykonywać piękne dekoracje :)

Ola | 2014-07-07
Przeczytana: 2004 rok